ul. Szkolna 34
38-422 Krościenko Wyżne
tel. (013)4315019
www.skdebina.republika.pl
e-mail:skdebina@poczta.onet.pl

Stowarzyszenie powstało w grudniu 1998 roku.
Działa ono na rzecz rozwoju kultury i oświaty
w Gminie Krościenko Wyżne.


Szanowni Państwo,

W tym roku na każde drzewo biorące udział w konkursie Drzewo Roku 2016 będzie można równocześnie zagłosować na dwa sposoby. Oprócz głosowania za pomocą adresu e-mail (tak jak w poprzednich edycjach), będzie można także zagłosować za pomocą wiadomości SMS. Po zakończeniu głosowania suma głosów otrzymanych w obu głosowaniach na poszczególne drzewa wyłoni zwycięzcę konkursu.
Czerwiec dla naszej lokalnej społeczności musi być miesiącem mobilizacji wszystkich sił w głosowaniu na lipę "Cecylię" w plebiscycie Drzewo Roku 2016. Powiadomcie swoich znajomych i przyjaciół, również tych spoza Krościenka, o tym, że mogą pokazać przywiązanie do rodzinnej miejscowości, oddając swój głos na nasze drzewo drogą mejlową.
Pamiętajmy: na www.drzeworoku.pl trzeba znaleźć naszą lipę i raz dziennie zagłosować!
Aby zagłosować za pomocą SMS należy wysłać wiadomość tekstową o treści *Drzewo*z numerem odpowiadającym poszczególnym drzewom biorącym udział w konkursie pod numer *7255.* Jeden SMS to jeden głos. Na każde drzewo można zagłosować wielokrotnie.
Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 2,46 zł brutto (2 zł + VAT). Głosujący mogą wysłać nieograniczoną liczbę wiadomości SMS z danego numeru telefonu.
Głosowanie SMS będzie prowadzone od dnia 1.06.2016 r. od godz. 00.00.00 do dnia 30.06.2016 r. do godz. 23:59.59. Głosy otrzymane przed rozpoczęciem i po zamknięciu głosowania nie będą brane pod uwagę w obliczaniu jego wyniku.
Szczegółowe regulaminy głosowania SMS i przy użyciu adresu e-mail będą dostępne na stronie www.drzeworoku.pl. Na tej stronie będzie można także na bieżąco śledzić wyniki obu głosowań. Ilość głosów oddanych przy użyciu SMS będzie uaktualniana raz dziennie na stronie http://drzeworoku.pl/glosowanie-sms.html, natomiast głosy oddane za pomocą adresu e-mail, będą uaktualniane na bieżąco i będą widoczne na głównej stronie przy miniaturkach zdjęć poszczególnych drzew. Na stronę głosowania zapraszamy już 1 czerwca.
Treść wiadomości SMS na poszczególne drzewa biorące udział w konkursie:

  1. Dąb Bażyńskiego - SMS o treści: *Drzewo1*
  2. Dąb Graf Schwerin - SMS o treści:* Drzewo2*
  3. Dąb Józef - SMS o treści:* Drzewo3*
  4. Dąb w Międzyrzecu Podlaskim - SMS o treści:* Drzewo4*
  5. Dąb Zawiadowca - SMS o treści:* Drzewo5*
  6. Grab Wanio - SMS o treści:* Drzewo6*
  7. Grusza Matula - SMS o treści:* Drzewo7*
  8. Krzywy Las - SMS o treści:* Drzewo8*
  9. Lipa Cecylia - SMS o treści:* Drzewo9*
  10. Lipa Humboldta - SMS o treści:* Drzewo10*
  11. Lipa Jadwiga - SMS o treści:* Drzewo11*
  12. Lipa Julianka - SMS o treści:* Drzewo12*
  13. Lipy Wolności - SMS o treści:* Drzewo13*
  14. Opiekuńcze Drzewo - SMS o treści:* Drzewo14*
  15. Platan w Dobrzycy - SMS o treści:* Drzewo15*
  16. Surmia Gracja - SMS o treści:* Drzewo16*

Jolanta Migdał
Klub "Gaja"

powrót<<<